Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

 

Jmenuji se Cherry Chlupaté štěstí a jsem první chovnou fenkou v CH Golden Linden.

Původ

Pocházím z chovatelské stanice Chlupaté štěstí v Jižních Čechách, kde jsem se narodila mamince Bonettce spolu s 12 dalšími sourozenci. Přišla jsem na svět 22.11.2013 a o dva měsíce později už si mě vezli domů moji současní páníčci a odvezli si mě pro změnu na Jižní město v Praze.

Můj život

Aktuálně bydlím po většinu roku na Praze 11 u Milíčovského lesa, kam každý den chodím na procházku. V létě se často pohybuji na chalupě v Zásadě a blízkém okoí, třeba u rozhledny Černá studnice, kde se mí páníčkové brali a kde také budu odchovávat svoje štěňátka. Ráda koušu klacky, ale i běžné dobroty.

Výcvik

V srpnu 2015 se nám s paničkou podařilo složit zkoušky OVVR se zrátou 2b, šlo mi všechno až na drobné tahání na vodítku (ale na těch 50m jsem to celkem zvládla, větší vzdálenosti mi až donedávna dělaly potíž) a zlobení :). Dále jsem cvičena klicker tréningem a moc mě to baví.

Výstavy

Absolvovala jsem za svůj život 3 výstavy, třeboňskou jsem vyhrála (CAC), v boleslavské jsem byla druhá (res. CAC) a na třetí mě panička dovezla pozdě. Přesto jsem ve všech výstavách dostala Výbornou. Výstavy nás ale nikoho doma nebaví.

Výživa

Baštím masíčko se zeleninou. Páníčkové mě totiž krmí BARFem. Granule jsem vždycky po pár měsících žrát přestala, po čtyř a půl roce na mase nemám nejmenší problém s odmítáním potravy a vypadám a cítím se báječně. Doporučuji obchod RICHBARF.

Plány

Na konci ledna jsem byla nakryta a když to výjde, o dva měsíce později by se mi měla štěňátka narodit a za další dva měsíce budou k odběru. Věřím, že se pro ně najdou dobří páníčkové. A jedna cérečka navíc asi rozšíří naši smečku.

Rodokmen na k9 

Průkaz původu

Výsledek testu DKK A/A a DLK 0/0

GR-PRA1 N/N, GR-PRA2 Genetically normal

PNPLA1 způsobující ICHTYÓZU N/N

 


 První výstava (res. CAC):